Nove skupine
Nove skupine v letu 2024
06. Dvor ob Krki – Žužemberk (Dolenjska)
05. Žiri – Račeva (Gorenjska)
04. Globodol – Mirna peč (Dolenjska)
03. Zilje – Črnomelj (JV / Bela Krajina)
02. Lendava (Prekmurje)
01. LJ – Novo Brdo (Osrednjeslovenska)
Nove skupine v letu 2023
20. Šmartno pri Slovenj Gradcu (Koroška)
19. Bizeljsko (Posavje)
18. Krka – Vodomec (Dolenjska)
17. Žiri (Gorenjska)
16. NM – Ždinja vas (Dolenjska)
15. Gorje (Gorenjska)
14. Cerknica – Tičnica Rakek (Notranjska)
13. Šentjurij – Mirna Peč (Dolenjska)
12. Litija – Vače (Zasavje)
11. Razkrižje (Prekmurje)
10. Litija – Graška Dobrava (Zasavje)
9. Komenda – Moste (Osrednjeslovenska)
8. Vezenine-MGC (Gorenjska)
7. Lipa – Beltinci (Prekmurje)
6. Lovrenc na Dravskem polju (Štajerska)
5. Črnomelj – Špeharji (Bela krajina)
4. Ižakovci (Prekmurje)
3. Beltinke (Prekmurje)
2. Videm – Dol pri Ljubljani (Osrednjeslovenska)
1. Šmarje pri Jelšah (Savinjska)
Nove skupine v letu 2022
13.Ptuj – GRAJENA (Podravje / Štajerska)
12. CERKNO (Goriška / Primorska)
11. LJ – ŠIŠKA 2 (osrednjeslovenska)
10. DEČNO SELO – Brežice (Posavje)
9. RADENCI (Prekmurje)
8. LJ – KOZARJE (osrednjeslovenska)
7. MB – PEKRE (Podravje / Štajerska)
6. SUPER DAME – Duplek (Podravje / Štajerska)
5. NG – SOLKAN (Goriška / Primorska)
4. NM – POD ROKOM (Dolenjska)
3. MB – BORŠTNIKOVA (Podravje / Štajerska)
2. DOLENJA VAS (Ribnica) (Dolenjska)
1. HRPELJE – KOZINA (Primorska regija)
Nove skupine v letu 2021
25. METLIKA – BOŽAKOVO
24. BISTRIČANKA (Gornja Bistrica – Črenšovci)
23. ITA RINA – DIVAČA
22. NM – KANDIJA – GRM
21. DOLNJA BISTRICA (Črenšovci)
20. KRTINA (Domžale)
19. AJDA – ODRANCI
18. SKARUČNA – VODICE
17. MEDVODE – SENICA
16. LJUBLJANA – GUNCLJE
15. STARŠE
14. BREŽICE – MOSTEC
13. MORAVČE
12. ČRENŠOVCI
11. BOTANIKA (Hoče)
10. LANCOVA VAS (Videm)
9. SNOVIK (Kamnik)
8. LJUBLJANA – TIVOLI
7. LJUBLJANA – PODUTIK
6. MOTNIK – (Kamnik)
5. VRANSKO
4. RAŠICA
3. RUŠE – BISTRICA
2. NA LISCU (Trebnje)
1. ŠENTRUPERT
NOVE SKUPINE 2020:
20. NM – POD TRŠKO GORO – Dolenjska (12. 10. 2020)
19. AVIO SKOKE (Miklavž) – Podravje / Štajerska (7. 10. 2020)
18. MIKLAVŽ – MAGNOLIJE – Podravje/Štajerska (oktober 2020)
17. LOG (Sevnica) – (Posavje) – oktober 2020
16. Krško – DB – GORICA – Posavje (1. 10. 2020)
15. KISOVEC (Zagorje ob Savi) – Zasavje (september 2020)
14. ZGORNJI OBREŽ (Brežice) – Posavje (september 2020)
13. KOPER – mestna plaža – Obala (julij 2020)
12. VELIKA DOLINA – (Brežice) – Posavje (junij 2020)
11. GABRJE (Dobrova – Polhov Gradec) – Osrednjeslovenska (30. junij 2020)
10. DRAVOGRAD – PODGRAD – Koroška – (maj 2020)
9. DRAVOGRAD – PREŽIHOVA – Koroška – (maj 2020)
8. BELA CERKEV (Šmarješke Toplice) – Dolenjska (marec 2020)
7. DOMŽALE – DEPALA VAS – Osrednjeslovenska (marec 2020)
6. ŠČUKE IN KRAPI – PRAGERSKO – Podravje/Štajerska (marec 2020)
5. ZAGORJE OB SAVI – Zasavje (januar 2020)
4. ROGOZA – Podravje/Štajerska (januar 2020)
3. GABRI – ZG. POLSKAVA – Podravje/Štajerska (januar 2020)
2. VELIKE LAŠČE – Osrednjeslovenska (9. 1. 2020)
1. TURJAK – Osrednjeslovenska (9. 1. 2020)