Nove skupine

Nove skupine v letu 2022

13.Ptuj – GRAJENA (Podravje / Štajerska)
12. CERKNO  (Goriška / Primorska)
11. LJ – ŠIŠKA 2 (osrednjeslovenska)    
10. DEČNO SELO – Brežice (Posavje) 
9. RADENCI (Prekmurje) 
8. LJ – KOZARJE (osrednjeslovenska) 
7. MB – PEKRE (Podravje / Štajerska)
6. SUPER DAME – Duplek (Podravje / Štajerska)
5. NG – SOLKAN  (Goriška / Primorska)
4. NM – POD ROKOM  (Dolenjska)
3. MB – BORŠTNIKOVA  (Podravje / Štajerska)
2. DOLENJA VAS (Ribnica)  (Dolenjska)
1. HRPELJE – KOZINA  (Primorska regija)

Nove skupine v letu 2021

25. METLIKA – BOŽAKOVO
24.  BISTRIČANKA (Gornja Bistrica – Črenšovci)
23. ITA RINA – DIVAČA
22. NM – KANDIJA – GRM
21. DOLNJA BISTRICA (Črenšovci)
20. KRTINA (Domžale)
19.  AJDA – ODRANCI
18.  SKARUČNA – VODICE
17.  MEDVODE – SENICA
16.  LJUBLJANA – GUNCLJE
15.  STARŠE
14.  BREŽICE – MOSTEC
13.  MORAVČE
12.  ČRENŠOVCI
11.  BOTANIKA (Hoče)
10.  LANCOVA VAS (Videm)
  9.   SNOVIK (Kamnik)
  8.   LJUBLJANA – TIVOLI
  7.   LJUBLJANA – PODUTIK
  6.   MOTNIK – (Kamnik)
  5.   VRANSKO
  4.   RAŠICA
  3.   RUŠE – BISTRICA
  2.   NA LISCU (Trebnje)

  1.   ŠENTRUPERT

 

NOVE SKUPINE 2020:

20. NM – POD TRŠKO GORO – Dolenjska (12. 10. 2020)
19. AVIO SKOKE (Miklavž) – Podravje / Štajerska (7. 10. 2020)
18. MIKLAVŽ – MAGNOLIJE – Podravje/Štajerska (oktober 2020)
17. LOG (Sevnica) – (Posavje) – oktober 2020
16. Krško – DB – GORICA – Posavje (1. 10. 2020)
15. KISOVEC (Zagorje ob Savi) – Zasavje (september 2020)
14. ZGORNJI OBREŽ (Brežice) – Posavje (september 2020)
13. KOPER – mestna plaža – Obala (julij 2020)
12. VELIKA DOLINA – (Brežice) – Posavje (junij 2020)
11. GABRJE (Dobrova – Polhov Gradec) – Osrednjeslovenska (30. junij 2020)
10. DRAVOGRAD – PODGRAD – Koroška – (maj 2020)
9. DRAVOGRAD – PREŽIHOVA – Koroška – (maj 2020)
8. BELA CERKEV (Šmarješke Toplice) – Dolenjska (marec 2020)
7. DOMŽALE – DEPALA VAS – Osrednjeslovenska (marec 2020)
6. ŠČUKE IN KRAPI – PRAGERSKO – Podravje/Štajerska (marec 2020)
5. ZAGORJE OB SAVI – Zasavje (januar 2020)
4. ROGOZA – Podravje/Štajerska (januar 2020)
3. GABRI – ZG. POLSKAVA – Podravje/Štajerska (januar 2020)
2. VELIKE LAŠČE – Osrednjeslovenska (9. 1. 2020)
1. TURJAK – Osrednjeslovenska (9. 1. 2020)