Dnevi medgeneracijskega sožitja, GR Ljubljana, 23.-24. maj 2022

Vabimo vas k sodelovanju in udeležbi pri promociji aktivnosti Društva Šola zdravja na
ki bodo potekali od ponedeljka 23.  do torka 24. maja 2022 na Gospodarskem razstavišču  v Ljubljani!
Sejem in razstavo na Gospodarskem razstavišč prireja ZDUS (Zveza društev upokojencev Slovenije), otvoritev bo pa 23. maja 2022 ob 10. uri. Z Zvezo društev upokojencev Slovenije smo se dodatno dogovorili, da se bo naše Društvo Šola zdravja predstavilo na prireditvi s telovadbo 1000 gibov.
SREČALI SE bomo  v paviljonu Jurček in skupaj odšli pred Marmorno dvorano (vhod pri stavbi bivšega Slovenijalesa, danes je tam sedež EU za Slovenijo in Zavarovalnica Triglav). Prvi dan bo telovadbo vodila Marija Miklič, naslednji dan bo vodila Jasmina Zorko. Kontakt bosta Marija Orešnik, ki je obenem tudi članica  organizatorjev dogodka,  Zveze upokojencev Slovenije in naša članica Olga Čuček (031 853 258).
 
Predstavitev ne telovadbe se bo pričela ob 9.45 uri, tako, da bi obiskovalci sejma  predstavitev naše dejavnosti  lahko spremljali neposredno ob prihodu  na razstavišče.
 
Prosimo, da se zberemo 15 min pred telovadbo v paviljonu Jurček:
23. maja – ob 9.30 uri (v Jurčku), telovadimo pa ob 9.45 (pred Marmorno dvorano)
24. maja – ob 9.45 uri (v Jurčku), telovadimo pa ob 10.00 uri (pred Marmorno dvorano)
 
Oba dneva bo naše člane v paviljonu sprejela ena od članic DŠZ Ljubljana, Marija Orešnik, Marija Miklič, Jasmina Zorko ali Olga Čuček)
Ogled prireditve in sejma je brezplačen: v prilogi je tudi program za oba dneva:

Povezane Objave