Zlata plaketa Zveze slovenskih društev za boj proti raku

V našem lepem zelenem mestu Velenju, je zadnji četrtek meseca maja (30. maj 2024) bil še posebno prijeten dan v podružnici Društva Šola zdravja Velenje Center. Naša članica Jožica Herceg je prejela ZLATO PLAKETO Zveze slovenskih društev za boj proti raku. Čestitali, veselili smo se z njo in se slikali z našo Jožico, ki je edina prejemnica ZLATE PLAKETE v Sloveniji, za leto 2023.

Jožica, ponosni smo nate, da si tudi že sedem let naša članica Društva Šola zdravja Velenje Center. Vsi te poznamo kot dobro, kreativno in prizadevno članico. Zato smo prepričani, da  je ta ZLATA PLAKETA podeljena pravi osebi.

Čestitke Jožica!

Društvu za boj proti raku Velenje in zvezi slovenskih društev Slovenije pa želimo še veliko uspehov pri njihovem nadaljnem delu in pomembnem poslanstvu.

Podružnica DŠZ Velenje Center

Povezane Objave