Letošnji Evropski teden mobilnosti v Novem mestu so otvorili člani Društva Šola zdravja. Na Glavnem trgu se je v torek, 16. septembra, že zgodaj zjutraj zbralo 51 članov iz šestih novomeških skupin DŠZ, ki so s svojo oranžno energijo in jutranjo telovadbo poskrbeli za zdrav začetek dneva ter lep zgled tudi mlajšim generacijam.
Prijazne besede smo prejeli iz Mestne občine Novo mesto:“Hvala vam za tako številčno udeležbo. Želimo vam uspešno telovadbo še naprej – lahko ste v navdih marsikomu.”
Na uradnem facebook profilu ETM Novo mesto pa so ob fotografijah naših članov zapisali: «Letošnji Evropski teden mobilnosti je tukaj, otvorili pa so ga člani Društva Šola zdravja. S svojo vsakodnevno telovadbo, ki so jo danes izvedli na Glavnem trgu, dajejo lep zgled za zdrav način življenja tudi mlajšim generacijam.”
Poročala Darinka Smrke, vodja podružnice Novo mesto
Foto: Peter Fabjanič








