Skupina Slovenj Gradec praznovala 11 let na Rimskem vrelcu

Članice skupine Slovenj Gradec – Center so 11. obletnico delovanja praznovale na izletu na idiličnem Rimskem vrelcu pod mogočno Uršljo goro.

Večina članic se je na izlet podala z avtobusom, dan pa so začele z jutranjo telovadbo na zeleni jasi v prijetnem naravnem okolju. Po gibanju je sledilo sproščeno druženje in klepet ob kavi, obdan z lepoto koroške narave in prijetnim vzdušjem.

Ob praznovanju so članice z veseljem obudile spomine na skupna leta gibanja, druženja in skrbi za zdrav življenjski slog ter poudarile, da z enako energijo in povezanostjo nadaljujejo naprej – proti novim skupnim letom in že 12. obletnici.

V sliki in besedi nam je poročala vodja skupine – Marta Kac:

Povezane Objave

Izpostavljeno

ARHIV OBJAV
Prihajajoči dogodki