Bili smo na prireditvi ob Dnevu državnosti Hrvatske in Slovenije, 23. junij 2018

soboto 23. junija 2018 smo se odzvali vabilu “Hrvatskog društva Ljubljana” na prireditev, ki so jo organizirali ob Dnevu državnosti R. Slovenije i R. Hrvatske v ljubljanskem Mostec.  V programu so sodelovala kulturna društva iz Slovenije in tujine in je bil organiziran bogat kulturni in športni program. Med drugimi smo nastopili tudi člani ljubljanskih skupin Društva Šola zdravja. 

Zahvaljujemo se vsem, ki ste se v soboto udeležili prireditve v Mostecu. Z vašo številno udeležbo smo učinkovito predstavili naše društvo. Društvo Šola zdravja je obogatilo program s svojo predstavitvijo vaj »1000 gibov« ob 15.30 na prireditvenem prostoru v Mostecu.

Jeseni bo še veliko priložnosti, zato bomo imeli konec avgusta sestanek (predvidoma 28. avgusta 2018), kjer se bomo dogovorili, kako se uspešno odzvati in predstavljati naše društvo na različnih dogodkih in prireditvah v Ljubljani.

Tekst, ki ga je o dogodku napisala Mimi Šegina, lahko preberete tukaj.

Tukaj je link kjer lahko pogledate še več fotografij s prireditve v Mostecu.

Povezane Objave