Drugo predavanje iz ciklusa predavanj Centra za krepitev zdravja, Metlika

V občini Metlika nadaljujemo aktivno in strokovno sodelovanje s Centri za Krepitev zdravja po Sloveniji pod okriljem Nacionalnega inštituta za javno zdravje NIJZ in smo na današnji dan, 8. marca,  izpeljali že drugo predavanje v ciklusu predavanj  Centra za krepitev zdravja Metlika.
Današnjega predavanja ob prazniku žena se je udeležilo 28 članic iz skupin v podružnici Metlika, ki deluje pod vodstvom naše članice Milene Pavlovič.  Predavanja so namenjena za aktivno, dolgo in predvsem zdravo življenje v tretjem življenjskem obdobju. Naše članice so se danes seznanile z naslednjimi temami:
  • Preprečevanje padcev
  • Vaje za mišice medeničnega dna
  • Ali z vadbo lahko vplivamo na osteoporozo?
Predavanje je bilo izvedeno v prostorih Centra za krepitev zdravja v Metliki s strokovnim podajanjem znanja od predavateljice Daše Brajkovič Orlič, kineziologinje. Predavanje je bilo aktivno z izvajanjem vaj medeničnega dna, vaj za ravnotežje in vaj na stopnicah.
Ob prazniku Dan žena je predsednica Zdenka Kavčič podarila vsakemu rdeči nagelj.
Tukaj je nekaj foto utrinkov s predavanja, ki jih je naredila Mojca Šikonja:

Povezane Objave

Izpostavljeno

ARHIV OBJAV
Prihajajoči dogodki