Pod okriljem Zdravstvenega doma Ravne na Koroškem je bil 22. septembra organiziran pohod na Štalekarjev vrh nad Mežico. Skupina Šole zdravja Mežica se je pridružila ostalim krajanom in tako počastila praznik športa.
Na vrhu so udeležence pogostili z zdravim prigrizkom, ki je bil zelo okusen. Po končanem pohodu so si udeleženci privoščili še prijetno kavico in se ob tem družili.
Udeleženke Šole zdravja Mežica so pohvalile pohod in prijetno vzdušje ter poudarile, da so se imele res lepo..










