Člani supine Celje II. OŠ so se 21. marca vključili v čistilno akcijo v Celju in okolici, kjer so številni prostovoljci skupaj poskrbeli za čistejše in urejenejše okolje. Naši prostovoljci so s svojo zavzetostjo prispevali k lepši podobi lokalnega okolja ter pokazali pomen sodelovanja, odgovornosti in skrbi za naravo. Veseli nas, da so bili del tako pozitivne skupnostne zgodbe.
Poročala Anica Vekuš, vodja skupine









