Člani skupine Celje II. OŠ sodelovali v čistilni akciji za lepše okolje

Člani supine Celje II. OŠ so se 21. marca vključili v čistilno akcijo v Celju in okolici, kjer so številni prostovoljci skupaj poskrbeli za čistejše in urejenejše okolje. Naši prostovoljci so s svojo zavzetostjo prispevali k lepši podobi lokalnega okolja ter pokazali pomen sodelovanja, odgovornosti in skrbi za naravo. Veseli nas, da so bili del tako pozitivne skupnostne zgodbe.

Poročala Anica Vekuš, vodja skupine

Povezane Objave

Izpostavljeno

ARHIV OBJAV
Prihajajoči dogodki