Body Worlds Vital, LJ – Gospodarsko razstavišče (20. 10. 2018 – 20. 1. 2019)

Na Gospodarsko razstavišče prihaja mednarodno znanstvena, poučna in umetnostno anatomska razstava teles,

BODY WORLDS VITAL

20. 10. 2018 – 20. 01. 2019

Z več kot 200 plastiniranih originalnih teles oziroma organov prikazuje, kakšne so razlike med zdravim, ogroženim in obolelim telesom oziroma njegovimi organi. Namen razstave je, da se obiskovalcem kar najbolj neposredno prikaže, kako življenjski slog vpliva na organe, telo, ter da nas usmeri, kako ohraniti zdravo in vitalno telo in um.  

Na razstavi bomo sodelovali kot partnerji v spremljevalnem programu, predstavili se bomo pa s praktičnimi prikazi vaj “1000 gibov” in s predavanji. Vsak petek, ob 17. uri, bo v spremljevalnem programu Andraž Purger, prof. športne vzgoje, imel predavanje TELO KLIČE in pri tem bo predstavil tudi naše društvo. 

Društvo je prejelo 300 kartončkov s 10% popustom. Če si kdo od naših članov želi ogledati to razstavo, naj nas kontaktira – (pisarna društva ŠZ). 

Vabljeni!

 

Povezane Objave