Člani ljubljanske skupine DŠZ – Viške čaplje so zaključek leta obeležili na skoraj simboličen način. Dobili so se v petek, 12. 12. ob 12. uri pri Maroltu v Zgornji Besnici in si vzeli čas za veselje, pregled opravljenega dela, izraze hvaležnosti ter snovanje novih načrtov. Ob dobri hrani, darilih in obilici dobre volje je srečanje minilo v prijetnem razpoloženju. Ni manjkalo smeha, toplih besed in občutka povezanosti. Obljubili so si, da bo tudi leto, ki prihaja, teklo v podobnem ritmu – usklajeno, srčno in z veliko dobre volje.
Še nekaj foto utrinkov, ki jih je naredila vodja skupineJelka Bratec:










